mzam35

mzam35
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2008
Location: karachi, sind, Pakistan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% The Conversation (1974) - Rated 24 Jul 2008
"my favorite movie"
90 65% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 24 Jul 2008
98 85% Memento (2001) - Rated 24 Jul 2008
85 52% Face/Off (1997) - Rated 24 Jul 2008
72 15% Born on the Fourth of July (1989) - Rated 24 Jul 2008
80 35% There Will Be Blood (2007) - Rated 24 Jul 2008
85 52% Saving Private Ryan (1998) - Rated 24 Jul 2008
80 35% Donnie Brasco (1997) - Rated 24 Jul 2008
88 62% Scent of a Woman (1992) - Rated 24 Jul 2008
75 20% 25th Hour (2002) - Rated 24 Jul 2008