n00ghost

n00ghost
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 97% 28 Days Later (2002) - Rated 02 Nov 2015
85 59% The Orphanage (2007) - Rated 02 Nov 2015
79 34% Constantine (2005) - Rated 02 Nov 2015
86 81% The Descent: Part 2 (2009) - Rated 02 Nov 2015
86 81% Daybreakers (2010) - Rated 02 Nov 2015
75 9% Paranormal Activity (2009) - Rated 02 Nov 2015
78 25% Shutter Island (2010) - Rated 02 Nov 2015
78 25% Hatchet (2007) - Rated 02 Nov 2015
85 59% The Village (2004) - Rated 02 Nov 2015
78 25% Oculus (2014) - Rated 02 Nov 2015