Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
n2WlJU

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2019

more Recent Ratings
80 0% The Fugitive (1993) - Sep 18, 2019
90 0% American Gangster (2007) - Sep 18, 2019
100 0% Serenity (2005) - Sep 18, 2019
90 0% Baby Driver (2017) - Sep 18, 2019
90 0% Titanic (1997) - Sep 18, 2019
100 0% The Butterfly Effect (2004) - Sep 18, 2019
100 0% The Count of Monte Cristo (2002) - Sep 18, 2019
100 0% Apocalypto (2006) - Sep 18, 2019
100 0% Good Will Hunting (1997) - Sep 18, 2019
100 0% The Prestige (2006) - Sep 18, 2019