Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
n5AZGA

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Jul 30, 2018

more Recent Ratings
75 57% The Mist (2007) - Jul 30, 2018
80 71% First Blood (1982) - Jul 30, 2018
85 84% Alien (1979) - Jul 30, 2018
95 98% Raging Bull (1980) - Jul 30, 2018
70 41% The Sixth Sense (1999) - Jul 30, 2018
60 17% I Am Legend (2007) - Jul 30, 2018
80 71% Trading Places (1983) - Jul 30, 2018
95 98% Apocalypse Now (1979) - Jul 30, 2018
85 84% Inglourious Basterds (2009) - Jul 30, 2018
70 41% Mud (2013) - Jul 30, 2018