n8tr

n8tr
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2014
Location: Jackson, Nj, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 81% Inception (2010) - Rated 05 Jan 2014
90 50% The Italian Job (2003) - Rated 05 Jan 2014
90 50% The Truman Show (1998) - Rated 05 Jan 2014
85 18% 28 Days Later (2002) - Rated 05 Jan 2014
90 50% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 05 Jan 2014
50 4% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 05 Jan 2014
95 81% Batman Begins (2005) - Rated 05 Jan 2014
85 18% Sunshine (2007) - Rated 05 Jan 2014
100 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 05 Jan 2014
90 50% Diggstown (1992) - Rated 05 Jan 2014