Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
n8ueof

Flick Fan - 18 Film Ratings

Member Since: Jan 31, 2019

more Recent Ratings
76 41% The Rain (2018) - Jan 31, 2019
84 86% Lucky Number Slevin (2006) - Jan 31, 2019
76 41% Supernatural (2005) - Jan 31, 2019
83 77% White Collar (2009) - Jan 31, 2019
81 66% Doctor Who (2005) - Jan 31, 2019
76 41% 3% (2016) - Jan 31, 2019
83 77% Sherlock (2010) - Jan 31, 2019
81 66% Travelers (2016) - Jan 31, 2019
78 52% The Green Mile (1999) - Jan 31, 2019
91 97% The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 31, 2019