Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nAa3Cr

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: May 26, 2018

more Recent Ratings
94 80% Super Troopers (2002) - May 26, 2018
94 80% Her (2013) - May 26, 2018
91 60% Black Book (2006) - May 26, 2018
92 68% Enter the Dragon (1973) - May 26, 2018
96 90% History of the World: Part I (1981) - May 26, 2018
96 90% Conan the Barbarian (1982) - May 26, 2018
89 42% Rush Hour 2 (2001) - May 26, 2018
81 13% Who Framed Roger Rabbit (1988) - May 26, 2018
73 7% Elektra (2005) - May 26, 2018
92 68% O Brother, Where Art Thou? (2000) - May 26, 2018