Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nCFoWS

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 30, 2018

more Recent Ratings
85 75% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Aug 30, 2018
82 55% 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 30, 2018
78 35% Silver Linings Playbook (2012) - Aug 30, 2018
87 95% The Truman Show (1998) - Aug 30, 2018
85 75% North by Northwest (1959) - Aug 30, 2018
85 75% Stand by Me (1986) - Aug 30, 2018
75 25% Mean Girls (2004) - Aug 30, 2018
80 45% Cast Away (2000) - Aug 30, 2018
72 15% The Princess Diaries (2001) - Aug 30, 2018
5% Twilight (2008) - Aug 30, 2018