Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nDjjyx

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Aug 11, 2019

more Recent Ratings
70 63% Pocahontas (1995) - Aug 11, 2019
60 31% Jumanji (1995) - Aug 11, 2019
30 4% Brokeback Mountain (2005) - Aug 11, 2019
85 90% Mean Girls (2004) - Aug 11, 2019
85 90% Juno (2007) - Aug 11, 2019
80 77% Frida (2002) - Aug 11, 2019
68 50% Hercules (1997) - Aug 11, 2019
70 63% The Sound of Music (1965) - Aug 11, 2019
50 18% A Bug's Life (1998) - Aug 11, 2019
50 18% Cars (2006) - Aug 11, 2019