Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nKCaVp

Flick Fan - 67 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2019

more Recent Ratings
85 26% Dexter (2006) - Sep 15, 2019
85 26% Dead Poets Society (1989) - Sep 15, 2019
100 86% Daredevil (2015) - Sep 15, 2019
49 0% CSI: Miami (2002) - Sep 15, 2019
90 38% Criminal Minds (2005) - Sep 15, 2019
99 71% Crazy Ex-Girlfriend (2015) - Sep 15, 2019
91 44% Code Black (2014) - Sep 15, 2019
83 20% Captain America: Civil War (2016) - Sep 15, 2019
83 20% Burn Notice (2007) - Sep 15, 2019
90 38% Bring It On (2000) - Sep 15, 2019