Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nKsUyB

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Aug 27, 2018

more Recent Ratings
85 30% Hacksaw Ridge (2016) - Aug 27, 2018
95 76% Pulp Fiction (1994) - Aug 27, 2018
75 14% Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 27, 2018
90 52% Gladiator (2000) - Aug 27, 2018
90 52% Requiem for a Dream (2000) - Aug 27, 2018
75 14% The Hangover (2009) - Aug 27, 2018
90 52% Inception (2010) - Aug 27, 2018
95 76% Breaking Bad (2008) - Aug 27, 2018
90 52% Limitless (2015) - Aug 27, 2018
85 30% Annihilation (2018) - Aug 27, 2018