Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nPEnaC

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jun 22, 2018

more Recent Ratings
70 50% He's Just Not That Into You (2009) - Jun 22, 2018
60 36% Avengers: Age of Ultron (2015) - Jun 22, 2018
83 68% Lars and the Real Girl (2007) - Jun 22, 2018
50 22% Fantastic Four (2005) - Jun 22, 2018
85 86% Oldboy (2003) - Jun 22, 2018
30 13% Scary Movie (2000) - Jun 22, 2018
80 59% Ocean's Eleven (2001) - Jun 22, 2018
60 36% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jun 22, 2018
4% The Mummy (1999) - Jun 22, 2018
90 95% The Fifth Element (1997) - Jun 22, 2018