Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nRBEGJ

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jul 21, 2019

more Recent Ratings
9% Rick and Morty (2013) - Jul 21, 2019
9% Date Movie (2006) - Jul 21, 2019
98 95% Jackass: The Movie (2002) - Jul 21, 2019
85 68% Gran Torino (2008) - Jul 21, 2019
85 68% Zoolander (2001) - Jul 21, 2019
50 31% Freddy Vs. Jason (2003) - Jul 21, 2019
62 40% Yes Man (2008) - Jul 21, 2019
75 50% Madagascar (2005) - Jul 21, 2019
42 22% Casino Royale (2006) - Jul 21, 2019
85 68% Alien (1979) - Jul 21, 2019