Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nSpnWQ

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 16, 2018

more Recent Ratings
100 % The Borderlands (2013) - Dec 16, 2018
100 % Predator (1987) - Dec 16, 2018
100 % A Clockwork Orange (1971) - Dec 16, 2018
100 % Interstellar (2014) - Dec 16, 2018
90 % Signs (2002) - Dec 16, 2018
100 % Rosemary's Baby (1968) - Dec 16, 2018
100 % The Thing (1982) - Dec 16, 2018
100 % Alien (1979) - Dec 16, 2018
100 % The Descent (2005) - Dec 16, 2018
100 % 28 Days Later (2002) - Dec 16, 2018