Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nTLnUn

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jun 1, 2019

more Recent Ratings
70 41% Superman Returns (2006) - Jun 01, 2019
75 58% X-Men: The Last Stand (2006) - Jun 01, 2019
65 29% Superbad (2007) - Jun 01, 2019
95 91% The Dark Knight (2008) - Jun 01, 2019
70 41% Prometheus (2012) - Jun 01, 2019
75 58% The Lion King (1994) - Jun 01, 2019
60 16% Clash of the Titans (2010) - Jun 01, 2019
45 4% Spider-Man 3 (2007) - Jun 01, 2019
60 16% Spider-Man (2002) - Jun 01, 2019
80 75% Shrek (2001) - Jun 01, 2019