Nab4real

nab4real
Film Freak - 743 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 99% The Sopranos (1999) - Rated 09 Jan 2023
66 23% The Old Guard (2020) - Rated 04 Aug 2020
85 92% Hereditary (2018) - Rated 04 Aug 2020
65 19% Double World (2019) - Rated 04 Aug 2020
81 85% The Blade (1995) - Rated 04 Aug 2020
83 89% The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Rated 04 Aug 2020
86 94% The Warrior (2001) - Rated 04 Aug 2020
60 9% Azumi 2: Death or Love (2005) - Rated 04 Aug 2020
80 81% Azumi (2003) - Rated 04 Aug 2020
73 51% Road Trip (2000) - Rated 09 Jun 2020