NABAKLAB
Bio: just checking out these feetures
Recent Ratings
Check out NABAKLAB's...
90 89% | Lady Bird (2017) - Rated 24 Mar 2019 |
25 1% | Bad Grandpa (2013) - Rated 23 Mar 2019 |
68 27% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 23 Mar 2019 |
83 68% | Green Book (2018) - Rated 23 Mar 2019 |
80 57% | Dial M for Murder (1954) - Rated 22 Mar 2019 |
55 12% | East of Eden (1955) - Rated 22 Mar 2019 |
70 34% | Rebel Without a Cause (1955) - Rated 22 Mar 2019 |
86 81% | Vertigo (1958) - Rated 22 Mar 2019 |
95 96% | Psycho (1960) - Rated 22 Mar 2019 |
70 34% | Masculin, Feminin (1966) - Rated 22 Mar 2019 |