nabilah

nabilah
Movie Buff - 115 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2010
Location: cheras, selangor, Malaysia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i love movies!

more Recent Ratings

70 10% Final Destination (2000) - Rated 24 Jun 2010
88 79% Meet the Fockers (2004) - Rated 24 Jun 2010
78 44% Spider-Man (2002) - Rated 24 Jun 2010
78 44% Toy Story 2 (1999) - Rated 24 Jun 2010
78 44% Step Up 2 the Streets (2008) - Rated 24 Jun 2010
77 36% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 24 Jun 2010
78 44% Transformers (2007) - Rated 24 Jun 2010
88 79% Toy Story (1995) - Rated 24 Jun 2010
89 84% Quantum of Solace (2008) - Rated 24 Jun 2010
88 79% Spider-Man 3 (2007) - Rated 24 Jun 2010