nafsika

nafsika
Movie Buff - 406 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2013
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 12% Turner & Hooch (1989) - Rated 15 Feb 2014
77 74% The Hours (2002) - Rated 07 Sep 2013
80 89% Frida (2002) - Rated 07 Sep 2013
73 55% Proof (2005) - Rated 07 Sep 2013
76 67% The Reader (2008) - Rated 07 Sep 2013
75 63% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 07 Sep 2013
80 89% The Devil's Advocate (1997) - Rated 07 Sep 2013
77 74% Atonement (2007) - Rated 07 Sep 2013
70 41% Jane Eyre (2011) - Rated 07 Sep 2013
77 74% 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Rated 01 Sep 2013