nagecnr

nagecnr
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 34% The Hurt Locker (2009) - Rated 11 Nov 2017
90 95% 12 Years a Slave (2013) - Rated 11 Nov 2017
80 34% Spotlight (2015) - Rated 11 Nov 2017
83 56% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 11 Nov 2017
85 75% Dunkirk (2017) - Rated 11 Nov 2017
80 34% Rush (2013) - Rated 06 Nov 2017
85 75% Wind River (2017) - Rated 06 Nov 2017
80 34% Contratiempo (2016) - Rated 06 Nov 2017
85 75% Django Unchained (2012) - Rated 06 Nov 2017
80 34% Whiplash (2014) - Rated 06 Nov 2017