naggan

naggan
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% Being John Malkovich (1999) - Rated 05 Jun 2017
90 67% Your Name. (2016) - Rated 05 Jun 2017
80 29% Get Out (2017) - Rated 05 Jun 2017
79 19% Logan (2017) - Rated 05 Jun 2017
94 79% Poetry (2010) - Rated 05 Jun 2017
95 85% Whiplash (2014) - Rated 05 Jun 2017
90 67% Dancer in the Dark (2000) - Rated 05 Jun 2017
91 76% A Separation (2011) - Rated 05 Jun 2017
85 44% La La Land (2016) - Rated 05 Jun 2017
90 67% Community (2009) - Rated 05 Jun 2017