naghashbashi

naghashbashi
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% The Godfather (1972) - Rated 18 Jul 2017
75 54% Oblivion (2013) - Rated 18 Jul 2017
65 28% The Old Lady and the Pigeons (1998) - Rated 18 Jul 2017
65 28% The Island (2005) - Rated 18 Jul 2017
70 39% Juno (2007) - Rated 18 Jul 2017
20 3% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 18 Jul 2017
65 28% La Vie en rose (2007) - Rated 17 Jul 2017
60 20% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 07 Jul 2017
75 54% Eastern Promises (2007) - Rated 07 Jul 2017
70 39% The Bourne Identity (2002) - Rated 07 Jul 2017