naki

naki
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 33% When Marnie Was There (2014) - Rated 25 Jan 2016
80 43% The Man from Earth (2007) - Rated 21 Jan 2016
60 23% Zorba the Greek (1964) - Rated 21 Jan 2016
90 66% Mozart in the Jungle (2014) - Rated 21 Jan 2016
100 94% Shameless (2011) - Rated 21 Jan 2016
100 94% Forbrydelsen (2007) - Rated 21 Jan 2016
100 94% The Bridge (2011) - Rated 21 Jan 2016
90 66% Band of Brothers (2001) - Rated 21 Jan 2016
100 94% Generation War (2013) - Rated 21 Jan 2016
100 94% Olive Kitteridge (2014) - Rated 21 Jan 2016