Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nameuserek

Movie Buff - 242 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2019

Location: Poland

more Recent Ratings
Check out nameuserek's...
71 59% Klass (2007) - Sep 11, 2019
70 53% Coraline (2009) - Sep 11, 2019
67 42% Dead Poets Society (1989) - Sep 11, 2019
62 26% Stranger Than Fiction (2006) - Sep 11, 2019
50 8% Shallow Hal (2001) - Sep 11, 2019
78 81% The Silence of the Lambs (1991) - Sep 11, 2019
67 42% Room (2015) - Sep 11, 2019
75 73% The Truman Show (1998) - Sep 11, 2019
66 39% Eyes Wide Shut (1999) - Sep 11, 2019
71 59% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 11, 2019