nam.ik

namik
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2014
Location: Turkey

more Recent Ratings

81 41% Süt kardesler (1976) - Rated 09 Nov 2014
89 87% The Dark Knight (2008) - Rated 09 Nov 2014
79 25% Batman Returns (1992) - Rated 09 Nov 2014
78 12% Face/Off (1997) - Rated 09 Nov 2014
91 95% Titanic (1997) - Rated 09 Nov 2014
82 58% Fight Club (1999) - Rated 09 Nov 2014
86 75% Batman Begins (2005) - Rated 09 Nov 2014
82 58% Rain Man (1988) - Rated 09 Nov 2014
71 4% Insomnia (2002) - Rated 09 Nov 2014
81 41% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 09 Nov 2014