namlifurkan

namlifurkan
Movie Buff - 282 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 4% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 14 Nov 2019
70 26% Mars Attacks! (1996) - Rated 14 Nov 2019
83 62% Rushmore (1998) - Rated 14 Nov 2019
80 54% Black Swan (2010) - Rated 14 Nov 2019
75 39% The Bourne Identity (2002) - Rated 14 Nov 2019
80 54% Warrior (2011) - Rated 14 Nov 2019
80 54% L.A. Confidential (1997) - Rated 14 Nov 2019
70 26% Superbad (2007) - Rated 14 Nov 2019
75 39% The Untouchables (1987) - Rated 14 Nov 2019
95 89% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Nov 2019