nancyca

nancyca
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2012
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% Mary Poppins (1964) - Rated 08 Nov 2012
90 57% The Bodyguard (1992) - Rated 08 Nov 2012
100 96% The Sound of Music (1965) - Rated 08 Nov 2012
95 82% Chicago (2002) - Rated 08 Nov 2012
90 57% Alice in Wonderland (1951) - Rated 08 Nov 2012
90 57% Cinderella (1950) - Rated 08 Nov 2012
95 82% The Wizard of Oz (1939) - Rated 08 Nov 2012
95 82% The Soloist (2009) - Rated 08 Nov 2012
85 32% Aladdin (1992) - Rated 08 Nov 2012
95 82% School of Rock (2003) - Rated 08 Nov 2012