nancynn2

nancynn2
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Louisville, KY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Brokeback Mountain (2005) - Rated 14 Feb 2012
84 52% Being John Malkovich (1999) - Rated 14 Feb 2012
70 29% V for Vendetta (2006) - Rated 14 Feb 2012
30 6% Mr. Popper's Penguins (2011) - Rated 14 Feb 2012
50 15% Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Rated 13 Feb 2012
85 62% Clear and Present Danger (1994) - Rated 13 Feb 2012
70 29% Fight Club (1999) - Rated 13 Feb 2012
80 38% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 13 Feb 2012
70 29% Se7en (1995) - Rated 13 Feb 2012
40 10% Step Brothers (2008) - Rated 13 Feb 2012