nando

nando
Movie Buff - 407 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2014
Location: Vilagarcia de Arousa, España, Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ...cinéfilo, enganchadísimo a la HD

more Recent Ratings

85 42% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 28 Oct 2017
85 42% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 05 Jun 2016
98 90% Breaking Bad (2008) - Rated 12 Sep 2015
90 65% The Big Bang Theory (2007) - Rated 12 Sep 2015
75 6% Ant-Man (2015) - Rated 16 Aug 2015
98 90% Inside Out (2015) - Rated 16 Aug 2015
85 42% Crocodile Dundee (1986) - Rated 18 Jul 2015
85 42% Crimson Tide (1995) - Rated 18 Jul 2015
85 42% Changeling (2008) - Rated 18 Jul 2015
80 23% Cliffhanger (1993) - Rated 18 Jul 2015