nanelimon

nanelimon
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2013
Location: istanbul, ataþehir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 43% P.K. (2014) - Rated 11 Sep 2015
70 10% Death Note (2006) - Rated 11 Sep 2015
90 74% 12 Years a Slave (2013) - Rated 11 Sep 2015
75 15% American Beauty (1999) - Rated 11 Sep 2015
90 74% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 11 Sep 2015
95 94% Wild Tales (2014) - Rated 11 Sep 2015
90 74% The Green Mile (1999) - Rated 03 Jun 2014
80 28% Her (2013) - Rated 03 Jun 2014
80 28% Taxi Driver (1976) - Rated 03 Jun 2014
75 15% Cold Mountain (2003) - Rated 03 Jun 2014