Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nannsennn

Flick Fan - 62 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2018

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out nannsennn's...
100 96% Casablanca (1942) - Dec 12, 2019
95 88% Arrival (2016) - Dec 12, 2019
70 16% The Jungle Book (2016) - Dec 12, 2019
90 77% Frances Ha (2013) - Dec 12, 2019
85 61% Audition (1999) - Dec 12, 2019
95 88% 12 Angry Men (1957) - Dec 12, 2019
70 16% Annihilation (2018) - Dec 12, 2019
75 26% Baby Driver (2017) - Dec 12, 2019
70 16% Avengers: Age of Ultron (2015) - Dec 12, 2019
85 61% The Nice Guys (2016) - Dec 12, 2019