nanofish

nanofish
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2010
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 76% Little Big Man (1970) - Rated 13 Apr 2012
90 87% Metropia (2009) - Rated 27 Jan 2012
88 76% The Man Without a Past (2002) - Rated 01 Jan 2012
81 30% Fair Game (2010) - Rated 15 Nov 2011
90 87% The Tree of Life (2011) - Rated 28 Sep 2011
96 98% Paprika (2006) - Rated 14 Sep 2011
92 94% Biutiful (2010) - Rated 02 Sep 2011
87 67% Faraon (1966) - Rated 17 Aug 2011
84 50% The Visitor (2008) - Rated 08 Aug 2011
82 37% Source Code (2011) - Rated 13 Jul 2011