Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nanoth

Film Freak - 668 Film Ratings

Member Since: Mar 28, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
65 17% Over the Moon (2020) - Feb 07, 2021
90 85% Citizen Kane (1941) - Feb 04, 2021
35 3% Solace (2015) - Jan 27, 2021
80 49% Anatomy of a Murder (1959) - Jan 25, 2021
88 76% Sleuth (1972) - Jan 19, 2021
50 8% Wonder Woman 1984 (2020) - Jan 16, 2021
76 39% Murder by Death (1976) - Jan 16, 2021
74 31% Don't Breathe (2016) - Jan 14, 2021
70 24% 1922 (2017) - Jan 13, 2021
80 49% The Sixth Sense (1999) - Jan 13, 2021