nard-dog

nard_dog
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 38% The Incredible Hulk (2008) - Rated 13 Nov 2017
85 96% Iron Man (2008) - Rated 10 Nov 2017
35 3% Kutsal Damacana (2007) - Rated 03 Nov 2017
80 73% Kingsman: The Golden Circle (2017) - Rated 11 Oct 2017
79 65% The Exorcist (1973) - Rated 25 Sep 2017
70 26% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 21 Sep 2017
69 19% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 15 Sep 2017
77 57% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 23 Aug 2017
75 50% Spider-Man 3 (2007) - Rated 20 Aug 2017
81 80% Spider-Man 2 (2004) - Rated 16 Aug 2017