narges

narges
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm a lone

more Recent Ratings

95 92% A Separation (2011) - Rated 30 Aug 2012
80 42% Transporter 2 (2005) - Rated 30 Aug 2012
70 5% Cellular (2004) - Rated 30 Aug 2012
77 34% Rush Hour 2 (2001) - Rated 13 Jul 2012
70 5% Ice Princess (2005) - Rated 02 Jul 2012
77 34% The Prince and Me (2004) - Rated 01 Jul 2012
76 28% Deep Blue Sea (1999) - Rated 01 Jul 2012
85 51% Up (2009) - Rated 29 Jun 2012
88 61% The Transporter (2002) - Rated 29 Jun 2012
90 73% The Italian Job (1969) - Rated 29 Jun 2012