narges.gh

nargesgh
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2021
Location: Tehran, Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 75% Lucy (2014) - Rated 24 Aug 2021
85 40% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 24 Aug 2021
60 5% Underworld (2003) - Rated 24 Aug 2021
90 60% 13 Going on 30 (2004) - Rated 24 Aug 2021
70 20% Inception (2010) - Rated 24 Aug 2021
100 90% Inside Out (2015) - Rated 24 Aug 2021
90 60% Anastasia (1997) - Rated 24 Aug 2021
85 40% Ratatouille (2007) - Rated 24 Aug 2021
100 90% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 24 Aug 2021
70 20% Kung Fu Panda (2008) - Rated 24 Aug 2021