Narrativity

narrativity
Movie Buff - 230 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 91% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 04 Aug 2021
75 66% Alien (1979) - Rated 04 Aug 2021
60 14% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 04 Aug 2021
70 39% Red (2010) - Rated 04 Aug 2021
70 39% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 04 Aug 2021
80 81% John Wick (2014) - Rated 04 Aug 2021
74 59% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 04 Aug 2021
73 56% Dead Alive (1992) - Rated 04 Aug 2021
74 59% Pleasantville (1998) - Rated 04 Aug 2021
65 22% Underworld (2003) - Rated 04 Aug 2021