narts
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out narts's...
75 88% | Calvary (2014) - Rated 26 Apr 2019 |
70 59% | Brick (2005) - Rated 07 Apr 2019 |
70 59% | Black Mass (2015) - Rated 06 Apr 2019 |
75 88% | The Blues Brothers (1980) - Rated 06 Apr 2019 |
73 80% | Blade Runner (1982) - Rated 06 Apr 2019 |
75 88% | Birdman (2014) - Rated 06 Apr 2019 |
80 98% | The Big Lebowski (1998) - Rated 06 Apr 2019 |
70 59% | Being John Malkovich (1999) - Rated 06 Apr 2019 |
72 73% | Kontroll (2003) - Rated 06 Apr 2019 |
72 73% | A Prophet (2009) - Rated 06 Apr 2019 |