nastypasta

nastypasta
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% Grizzly Man (2005) - Rated 20 Jun 2017
69 31% The Hangover (2009) - Rated 20 Jun 2017
85 59% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 20 Jun 2017
67 13% The Boondock Saints (1999) - Rated 20 Jun 2017
88 81% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 20 Jun 2017
84 50% Birdman (2014) - Rated 20 Jun 2017
68 22% Ocean's Twelve (2004) - Rated 20 Jun 2017
88 81% American History X (1998) - Rated 20 Jun 2017
65 4% Independence Day (1996) - Rated 20 Jun 2017
87 68% Nebraska (2013) - Rated 20 Jun 2017