natasha21

natasha21
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2006
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 47% Fletch (1985) - Rated 14 Aug 2007
3% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
30 31% Basic Instinct (1992) - Rated 14 Aug 2007
3% Big Top Pee-wee (1988) - Rated 14 Aug 2007
20 20% Harlem Nights (1989) - Rated 14 Aug 2007
3% Basic (2003) - Rated 14 Aug 2007
40 47% Runaway Train (1985) - Rated 14 Aug 2007
3% Ghostbusters II (1989) - Rated 14 Aug 2007
40 47% Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (1990) - Rated 14 Aug 2007
100 96% The Man Who Would Be King (1975) - Rated 14 Aug 2007