Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
nathan3d

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

Location: Singapore

more Recent Ratings
Check out nathan3d's...
90 63% Beasts of the Southern Wild (2012) - Oct 03, 2020
95 81% Galaxy Quest (1999) - Oct 03, 2020
85 52% Seven Years in Tibet (1997) - Oct 03, 2020
100 95% The Lion King (1994) - Oct 03, 2020
100 95% The Terminator (1984) - Oct 03, 2020
90 63% A Beautiful Mind (2001) - Oct 03, 2020
80 36% Back to the Future (1985) - Oct 03, 2020
70 20% Life of Pi (2012) - Oct 03, 2020
95 81% Good Will Hunting (1997) - Oct 03, 2020
80 36% Snakes on a Plane (2006) - Oct 03, 2020