navfedret

navfedret
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2012
Location: Bridgeport, Pa Montgomery, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Retired from Federal Govt 1 year ago. Previously Navy retired, also retired from Sears. Doing what I want to now and when.

more Recent Ratings

85 4% Andersonville (1996) - Rated 23 Feb 2012
98 95% War Horse (2011) - Rated 23 Feb 2012
90 37% The Lost Battalion (2001) - Rated 23 Feb 2012
95 79% Enemy at the Gates (2001) - Rated 23 Feb 2012
95 79% Conspiracy (2001) - Rated 23 Feb 2012
80 1% Horatio Hornblower: Loyalty (2003) - Rated 23 Feb 2012
90 37% Tunnel Rats (2008) - Rated 23 Feb 2012
98 95% Defiance (2008) - Rated 23 Feb 2012
90 37% Memphis Belle (1990) - Rated 23 Feb 2012
90 37% Anne Frank: The Whole Story (2001) - Rated 23 Feb 2012