naz martinez

naz_martinez
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 03 May 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 03 May 2020
95 91% Hotaru no Haka (2008) - Rated 03 May 2020
81 47% Jurassic Park III (2001) - Rated 03 May 2020
80 36% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 03 May 2020
80 36% The Rain (2018) - Rated 03 May 2020
75 21% The Mist (2017) - Rated 03 May 2020
79 25% Stranger Things (2016) - Rated 03 May 2020
90 77% Léon: The Professional (1994) - Rated 03 May 2020
90 77% Atiye (2019) - Rated 03 May 2020
82 50% The Island (2005) - Rated 03 May 2020