nazl!

nazl
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2013
Location: istanbul, turkey, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 7% Beautiful City (2004) - Rated 10 Aug 2013
80 7% Hamoun (1990) - Rated 10 Aug 2013
50 1% Cafe Setareh (2006) - Rated 10 Aug 2013
0% Mim mesle madar (2006) - Rated 10 Aug 2013
92 32% Brokeback Mountain (2005) - Rated 10 Aug 2013
97 69% Exotica (1994) - Rated 10 Aug 2013
99 89% Bicycle Thieves (1948) - Rated 10 Aug 2013
97 69% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 10 Aug 2013
98 79% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 10 Aug 2013
90 26% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 10 Aug 2013