nbcustis

nbcustis
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

41 9% Cars 2 (2011) - Rated 10 Sep 2018
67 17% Fever Pitch (2005) - Rated 10 Sep 2018
22 3% Battlefield Earth (2000) - Rated 10 Sep 2018
92 74% Breathless (1960) - Rated 10 Sep 2018
31 5% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 10 Sep 2018
94 84% Blade Runner (1982) - Rated 10 Sep 2018
72 23% Get Smart (2008) - Rated 10 Sep 2018
81 40% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 10 Sep 2018
80 34% Aliens (1986) - Rated 10 Sep 2018
1% The Passion of the Christ (2004) - Rated 10 Sep 2018