nbenfield

nbenfield
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 28 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Memento (2001) - Rated 06 Apr 2024
55 21% Ford v Ferrari (2019) - Rated 06 Apr 2024
100 95% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 06 Apr 2024
88 42% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 28 May 2021
85 39% American Hustle (2013) - Rated 28 May 2021
65 26% World War Z (2013) - Rated 28 May 2021
80 35% Dances with Wolves (1990) - Rated 28 May 2021
25 7% Godzilla (2014) - Rated 28 May 2021
95 79% My Cousin Vinny (1992) - Rated 28 May 2021
50 15% Skyfall (2012) - Rated 28 May 2021