Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ncUKBn

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Jun 30, 2019

more Recent Ratings
75 32% Beauty and the Beast (1991) - Jun 30, 2019
90 89% Nightcrawler (2014) - Jun 30, 2019
80 50% Juno (2007) - Jun 30, 2019
80 50% Se7en (1995) - Jun 30, 2019
80 50% Lost Highway (1997) - Jun 30, 2019
70 28% The Fast and the Furious (2001) - Jun 30, 2019
85 71% Taxi Driver (1976) - Jun 30, 2019
85 71% Some Like It Hot (1959) - Jun 30, 2019
2% Love, Death & Robots (2019) - Jun 30, 2019
87 80% Icarus (2017) - Jun 30, 2019