nchinn

nchinn
Film Freak - 844 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 94% The Fall (2008) - Rated 19 Nov 2018
39 16% 21 (2008) - Rated 19 Nov 2018
65 49% Cube (1997) - Rated 19 Nov 2018
89 88% Casino (1995) - Rated 19 Nov 2018
84 77% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 19 Nov 2018
71 56% 22 Jump Street (2014) - Rated 08 Mar 2017
68 52% 21 Jump Street (2012) - Rated 08 Mar 2017
71 56% The Game (1997) - Rated 08 Mar 2017
89 88% Arrival (2016) - Rated 08 Mar 2017
30 9% Suicide Squad (2016) - Rated 08 Mar 2017