nckrcks

nckrcks
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 82% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
86 57% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
"A well done look into the life of a very interesting man."
85 50% Robots (2005) - Rated 14 Aug 2007
12 7% Autumn in New York (2000) - Rated 14 Aug 2007
"Hated it!"
75 27% Soapdish (1991) - Rated 14 Aug 2007
"Another cute no brainer."
80 35% Young Guns (1988) - Rated 14 Aug 2007
80 35% Old School (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Cute no brainer."
70 22% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 14 Aug 2007
"Okay, but didn't live up to the first two."
90 75% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Very cute!"
65 17% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 14 Aug 2007
"Liked the action even though its Angelina."