Nebula99

nebula99
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 80-100 best
60-79 good
40-59 decent
20-39 not that good
00-19 bad

more Recent Ratings

80 14% Angel-A (2005) - Rated 29 Oct 2018
70 0% Her (2013) - Rated 29 Oct 2018
80 14% Song for a Raggy Boy (2003) - Rated 29 Dec 2017
85 47% The Thirteenth Floor (1999) - Rated 29 Dec 2017
85 47% The Parent Trap (1998) - Rated 29 Dec 2017
85 47% The Fifth Estate (2013) - Rated 29 Dec 2017
80 14% The Dreamers (2004) - Rated 29 Dec 2017
88 70% The Book Thief (2013) - Rated 29 Dec 2017
80 14% Exam (2009) - Rated 29 Dec 2017
85 47% Now You See Me (2013) - Rated 29 Dec 2017